ZŠ Ke Studánce 1050 - Sbírka pro psí útulek

 
V dubnu probíhala na naší škole sbírka pro psí útulky. Tuto akci pořádal Dům Dětí a Mládeže Orlová a naše škola se také zúčastnila. Sbírala se stará vodítka, deky, hračky, granule, oblečky, pamlsky atd. S touto akcí byla na naší škole spojena i soutěž, která třída přinese nejvíce věcí pro pejsky. Na prvních třech místech se umístily třídy z prvního stupně a to na 1. místě 4.B, na 2. místě 2.A a na 3. místě 4.A. Také chceme pochválit 6.A, jelikož z druhého stupně nasbírala nejvíce věcí.
 
Nasbírané věci si už převzal Dům Dětí a Mládeže Orlová a ten se postará o to, aby tyto věci byly dovezené do blízkých psích útulků. Všem třídám, které se této akce zúčastnily, moc děkujeme.
 
Za žákovskou radu Daniel Orel, žák 8.A


Zpět na výpis

Dnes je středa 17.1., svátek má Drahoslav.

Změnit velikost textu: A- | A | A+