Město poskytuje úvěry z Fondu podpory bydlení na zřízení kanalizační přípojky

V souladu se Zásadami č. 1/2010 pro tvorbu a použití fondu podpory bydlení město  Orlová poskytuje vlastníkům obytných domů na území města Orlové úvěry na opravy (např. střechy, fasády, izolace proti spodní vodě apod.), rekonstrukce (např. oken, podlah, rozvodů vody, ÚT) a modernizaci (např. koupelen, WC, nově taky na zřízení kanalizační přípojky).

Lhůta splatnosti úvěru je max. 5 let při úrokové sazbě 3 % p.a.  maximálně do výše 350 tisíc korun. Úvěr včetně úroků se splácí rovnoměrně měsíčními splátkami počínaje lednem roku následujícího po roce, v němž byl úvěr poskytnut.

Bližší informace jsou obsaženy v Zásadách č. 1/2010 pro tvorbu a použití fondu podpory bydlení, které jsou zveřejněny na internetových stránkách města Orlové v sekci „dokumenty“– metodiky a zásady.

Veškeré formuláře (žádost o poskytnutí úvěru včetně příloh) jsou k dispozici na finančním odboru a na internetových stránkách města

http://www.mesto-orlova.cz/cz/radnice/formulare-ke-stazeni/odbor-financni-formulare/

Případné dotazy zodpoví p. Lenka Podzemná, II. patro, kanc. č. 38, tel. 596 581 309 nebo p. Pavlína Staniczková, kanc. č. 26, tel. 596 581 325.Zpět na výpis

Dnes je úterý 21.11., svátek má Albert.

Změnit velikost textu: A- | A | A+