26.5.2017  |  Za článek zodpovídá: Cibulková Nataša

Nabijte se na dvě stě tisíc voltů, vyzkoušejte na vlastní kůži kapalný dusík, zatočte se na gyroskopu a zažijte pocity kosmonautů, vyrobte si tablety do myčky či vlastní prací gel, otestujte chemické látky v ekolaboratoři, zažijte vědeckou pařbu, „bublinárium“ i zmrzlináře „vědátora“, vydejte se na výlet za světlem a do říše s... více informací

Orlovští badmintonisté na Grand Prix „A“ Praha

18.5.2017  |  Za článek zodpovídá: Cibulková Nataša

Za pořadatelství oddílu Astra Praha probíhal o víkendu 13. a 14. května, turnaj GPA U17. Celostátní měření sil našich nejlepších mladších juniorů se neobešlo bez účasti orlovských hráčů, a to Nely Němcové, Tallulah Van Coppenolle, Zuzany Morcinkové, Adama Twardzika a Lukáše Franka. Pro orlovské hráče byl turnaj velmi úspěšný... více informací

Krasobruslaři v Kravařích

7.5.2017  |  Za článek zodpovídá: Cibulková Nataša

Orlovští krasobruslaři mají za sebou první soustředění. Do krásného areálu v Kravařích se sjelo na 200 krasobruslařů z celé České republiky.      Hlavním trenérem na skluz, techniku bruslení a skoky byl Vladimír Dvojnikov, významný ruský trenér, který působí v Bratislavě. Orlovští krasobruslaři s ním spolupracují už dl... více informací

MEMORIÁL LUBOŠE HUBRA

6.5.2017  |  Za článek zodpovídá: Cibulková Nataša

Memoriál Luboše Hubra v nohejbale se uskuteční 25. května v 15:30 hodin v tělocvičně Gymnázia v Orlové-Lutyni. Spolek UMU pořádá v rámci Dnů města Orlové tradiční 20. ročník turnaje v nohejbale pro neregistrované hráče. Týmy se mohou přihlásit nejpozději do 19. května u ředitele turnaje Ing. Luboše Hartmana, na e-mailu: hartma... více informací

Úspěšný turnaj dorostu Na Dolině

Koncem března proběhl turnaj dorostu Na Dolině. Z 32 hráček se naše tenistka Karolína Kubáňová umístila na krásném druhém místě. Ve finále skončila na raketě Sabiny Richtrové, kdy prohrála 6:3,6:1. Do čtyřhry nastoupila s Rozálií Dohnalovou a společnými silami celý turnaj vyhrály. Ve finále si poradily s první nasazenou dvojicí ... více informací

Domácí turnaj starších žáků

Ve dnech 25. až 27. března se u nás v Orlové uskutečnil turnaj starších žáků. Tenisový turnaj zaznamenal velké obsazení domácích, a to rovnou 10 chlapců z celkového počtu 22. Dominik Kubatko skončil na 3. místě, kdy kvůli zdravotním potížím musel zápas v semifinále o další postup vzdát. Vítězem turnaje se stal domácí Pavel Kub... více informací

Okresní přebor mladších žáků

Okresní přebor mladších žáků Karviná se konal v Havířově ve dnech 22. až 24. dubna. Z našich tenistů lze jistě jmenovat Denise Billa, který uhrál dvě kola a Jirku Mařce, který postoupil do druhého kola. V semifinále se proti sobě utkali Tomáš Tajdus a David Šimeček, oba naši hráči. David Šimeček vyhrál 6:1,6:0. O první místo d... více informací

Okresní přebor dorostu

Okresní přebor tenisového dorostu se konal 22. až 24. dubna v Orlové. Dívek se přeboru zúčastnilo pouze osm, což je minimální počet pro zahájení turnaje. Terezie Schirmerová se stala neporazitelnou. Ovládla turnaj jak ve dvouhře, tak ve čtyřhře. V soutěži jednotlivců vyhrála nad Klárou Bystroňovou 6:2,6:2. Barbora Ranglová sko... více informací

Regionální turistické závody jsou za námi

V sobotu 22. dubna byla mistrovstvím kraje ukončena série kvalifikačních závodů, jejichž cílem bylo získání postupů do závodů I. stupně – Českého poháru. Po závodech v Karviné a Malenovicích nás přivítal favorit letošní soutěže Frýdek-Místek. Zdejší TOM Tuláci připravil tratě v okolí jezdeckého areálu „Pod Štandlem“, kter... více informací

Ohlédnutí za velikonočním útěkem za lezením

Je středa, 12. dubna a čtyři plně naložená auta postupně vyrážejí do noci na 800 km dlouhou cestu, která nás dovedla až ke Slovinskému pobřeží a úžasným lezeckým oblastem, jako je Osp, Mišja Peč a Črni Kal. Každý už si nejspíš dokáže představit, jak vypadaly následující čtyři dny, ale pro jistotu: lezení, lezení a zase lezení. ... více informací

Děti z MŠ Husova ze staré Orlové se dobře bavily ...

29.3.2017  |  Za článek zodpovídá: Cibulková Nataša

Maškarní bál plný soutěží, her a dobré zábavy si užily děti z Mateřské školy Husova v Orlové-Městě v pondělí 27. března v Domě kultury města Orlové ...... více informací

GALVA Olomouc OPEN 2017 – premiéra mezi dospěláky

24.3.2017  |  Za článek zodpovídá: Cibulková Nataša

Čtvrtého března pořádal SmBaS a BK Omega Olomouc, turnaj GPC dospělých – GALVA Olomouc OPEN 2017 o putovní pohár Olomouckého kraje. Na turnaj se přihlásila i Nela Němcová, juniorská hráčka badmintonového klubu TJ Orlová-Lutyně a Li-ningu. Pro Nelu to byl premiérový turnaj mezi dospělými a mezi hráči byla úplně nejmladším účas... více informací

Moravskoslezské kostely budou hostit 10. ročník koncertního cyklu Čtvero ročních období

20.3.2017  |  Za článek zodpovídá: Cibulková Nataša

Přední domácí i zahraniční umělci a jedinečná atmosféra umocněná sakrálními prostory moravskoslezských kostelů. Právě na to se mohou těšit návštěvníci koncertního cyklu Čtvero ročních období, za nímž stojí pořadatelé Svatováclavského hudebního festivalu (SHF). Letos poprvé v předprodeji zvýhodněné předplatné na celý cyklus. P... více informací

Ohlédnutí za krajských turnajem v barevném minivolejbalu

13.3.2017  |  Za článek zodpovídá: Cibulková Nataša

Tento turnaj se uskutečnil v neděli 12. února ve sportovní hale na Varenské v Ostravě. Zájem byl velký. A jak uspěly Slezanky?   Ve žlutém minivolejbalu byly sestry Salomonovy na 3.místě. Při účasti 15 družstev je výsledek velmi dobrý. V oranžovém minivolejbalu jsme se také neztratili. Klára Dvořáková, Karolína Dudová,... více informací

ROCKOVÉ NAROZENINY

23.2.2017  |  Za článek zodpovídá: Cibulková Nataša

Motorband letos slaví třicetiny a AHARD nádherné desáté narozeniny. Oslavte je s nimi! MOTORBAND - je mašina pohlcující všechny milovníky heavymetalu, rocku a dalších žánrů. Svoji hudbou uspokojí i ty nejnáročnější. Ostřílení a zkušení muzikanti s letitou zkušeností zaručují tu nejvyšší kvalitu. Rocková skupina Motorband ke své... více informací

Tomáš Janečko v Kyjevě

25.1.2017  |  Za článek zodpovídá: Cibulková Nataša

Bývalý orlovský reprezentant v krasobruslení Tomáš Janečko se stále věnuje krasobruslení, které mu přináší nejen radost. Tomáš vystupoval v muzikálech Mrazík na ledě a Jen počkej, zajíci! O víkendu rozhoduje soutěže v krasobruslení, a to už jako rozhodčí druhé třídy a také vrchní rozhodčí.      I při svém náročném zaměstná... více informací

Orlovští krasobruslaři v Andoře

16.1.2017  |  Za článek zodpovídá: Cibulková Nataša

Orlovský taneční pár Luccy Burton a Thomas Ingall - krasobruslaři, kteří soutěží v kategorii tance na ledě se poprvé předvedli na velké mezinárodní soutěži v Andoře. Luccy s Tomem jsou velice ctižádostiví, což se odráží na jejich výsledcích. Jezdí spolu teprve tři čtvrtě roku a 9. místo na velké mezinárodní soutěži je skvěl... více informací

Oddíl ŠEMBI pořadatelem Mistrovství Moravy a Slezska v kulturistice

V současné době se v orlovském Kulturistickém oddíle Šembi, který má své zázemí ve Sportovním centru Shark, připravuje necelá desítka závodníků na svůj jarní start ve fitness, kulturistice a physique. Ukončují objemovou přípravu, po které bude následovat další část cílevědomého procesu. V tomto se odlišují od běžných návštěvníků... více informací

Z tenisových raket

12.1.2017  |  Za článek zodpovídá: Cibulková Nataša

Eliška Lišáková halovou přebornicí   Sdružený halový přebor dorostenek se konal v Havířově v koncem roku. Velké zastoupení pěti hráček z Orlové vyneslo své. Eliška Lišáková kralovala turnaji jak ve dvouhře, tak v soutěži dvojic. Ve finále singlu porazila nejvýše bodovanou hráčku Adrianu Gaňovou 6:1,6:2. V doublu hrála se Sárou... více informací

Oddíl ŠEMBI pořadatelem Mistrovství Moravy a Slezska v kulturistice!

4.1.2017  |  Za článek zodpovídá: Cibulková Nataša

V současné době se v orlovském Kulturistickém oddíle Šembi, který má své zázemí ve Sportovním centru Shark, připravuje necelá desítka závodníků na svůj jarní start ve fitness, kulturistice a physique. Ukončují objemovou přípravu, po které bude následovat další část celého cílevědomého procesu. V tomto se odlišují od běžných návš... více informací

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Dnes je sobota 27.5., svátek má Valdemar.

Změnit velikost textu: A- | A | A+