4.10.2016  |  Za článek zodpovídá: Cibulková Nataša

V letošním roce oslavuje vaše pionýrská skupina Devítka padesát let své činnosti. Jak toto výročí oslavíte? – zeptali jsme se Mgr. Miroslava CHLUBNY:   „Chtěli jsme připravit netradiční oslavu pro občany a hlavně děti nejenom z našeho města, ale i z okolních měst. Chtěli jsme něco, co není ještě tak známé. Nápad by tu byl. K... více informací

2.10.2016  |  Za článek zodpovídá: Cibulková Nataša

... více informací

Crikvenica slavila Dny města

13.9.2016  |  Za článek zodpovídá: Cibulková Nataša

Naše partnerské město Crikvenica v letošním roce oslavilo své 604. výročí založení. Dnů města a slavnostního zastupitelstva se u této příležitosti zúčastnila i delegace z Orlové vedená místostarostkou Mgr. Bc. Renatou Potyšovou. ... více informací

Úspěchy kulturisty Jiřího Judase

Devatenáctiletý kulturista Jiří Judas závodí v kategorii Junioři do 77 kg. Sezónu zahájil Mistrovstvím Moravy a Slezska mužů a žen, kde šel otestovat formu jako junior a umístil se na 5. místě. Pochlubit se může i dalšími skvělými výsledky, kupříkladu 2. místem na BFC Extrifit Cupu, 2. místem na Mistrovství Moravy a Slezska doro... více informací

Z tenisových raket

11.8.2016  |  Za článek zodpovídá: Cibulková Nataša

Karolína KUBÁŇOVÁ kralovala turnaji ve Vésce Karolína Kubáňová vyhrála turnaj dorostu ve Vésce. Turnaj se konal na přelomu června a července. Ve finále zdolala Horákovou 6:2,6:4. Soutěž dvojic hrála Karolína spolu s Dominikou Kramolišovou. Jako první nasazená dvojice svou pozici udržely a celý turnaj vyhrály. Ve finále přehrály... více informací

Vítězná čtyřhra a druhé místo ve dvouhře

28.7.2016  |  Za článek zodpovídá: Cibulková Nataša

Ve dnech 7. až 9. července se uskutečnil turnaj mladších žáků ve Frýdlantě nad Ostravicí. David Šimeček postupoval celým turnajem s celkovou ztrátou 5 gamů. Ve finále o první místo již nestačil na Denise Krakovského. Odvezl si tak druhé místo. Společně vyhráli celou čtyřhru. Ve finále porazili dvojici Klimas-Babulík 6:2,6:1. Bla... více informací

Tomanová obhájila vítězství ve čtyřhře z loňska

Třetího až sedmého července proběhl turnaj dospělých kategorie A v Káraný. Nikola Tomanová spolu s Gabrielou Knutsonovou obhájily titul z loňského roku a opět vyhrály soutěž dvojic. Ve finále porazily dvojici Vrbenská - Melounová 6:2, 7:6 a odvezly si první místo. Gratulujeme!... více informací

Druhá v singlu

Poslední červnový týden se v Opavě odehrál turnaj dospělých kategorie A. Nikola Tomanová se probojovala celým turnajem až do finále, kde se utkala s první nasazenou Pernillou Mendesovou. Pernilla vyhrála 7:6(2),6:1. Nikola si odvezla krásné druhé místo. Gratulujeme!... více informací

Kadora kraloval turnaji ve Vsetíně

Jakub Kadora, oblastní přeborník, vyhrál turnaj dospělých ve Vsetíně, který se uskutečnil ve dnech 2. až 4. července. První dvě kola nedaroval soupeřům více než 1 gam. Do semifinále se probojoval přes Jana Lošťáka po třísetové bitvě a následně smetl Daniela Valu 2x 6:0. Ve finále porazil Štěpána Holiše 2:6,6:4,6:4. Čtyřhru hrál ... více informací

Na Memoriálu Luboše Hubra zvítězili „Tři veteráni“

8.6.2016  |  Za článek zodpovídá: Cibulková Nataša

Ve čtvrtek 26. května se konal již 16. ročník Memoriálu Luboše Hubra v nohejbalu tříčlenných družstev neregistrovaných hráčů, který pořádala skupina UMU. Turnaj se konal již tradičně v rámci „Dnů města Orlové“ za podpory vedení města.   Letošního ročníku se zúčastnilo patnáct družstev, což svědčí o rostoucím zájmu o takovéto ... více informací

NAŠE SUPERSTAR 2016

31.5.2016  |  Za článek zodpovídá: Cibulková Nataša

Ve středu 25.5.2016 proběhlo v Domě dětí a mládeže Orlová finále školní pěvecké soutěže Naše Superstar, kterou pro žáky orlovských základních škol připravila ZŠ Slezská 850 společně se ZŠ Školní 862 a DDM Orlová. Do finále se probojovalo jedenáct soutěžích, kteří byli rozděleni do dvou kategorií. V mladší kategorii soutěžily žá... více informací

Další úspěšný ročník Memoriálu Luboše Hubra

27.5.2016  |  Za článek zodpovídá: Cibulková Nataša

Včera odpoledne se ve sportovní hale orlovského gymnázia uskutečnil další ročník Memoriálu Luboše Hubra v nohejbalu. Slavnostní výkop tentokrát provedla místostarostka Mgr. Renata Potyšová. Akci tradičně organizuje sdružení UMU.... více informací

Další koncerty letní části cyklu Čtvero ročních období

26.5.2016  |  Za článek zodpovídá: Cibulková Nataša

Letní část koncertního cyklu Čtvero ročních období má připravenou pestrou nabídku koncertů různých stylových období. V úvodních dvou koncertech vystoupí v neděli 19. června komorní soubor Barocco sempre giovane, který se specializuje na interpretaci skladeb vrcholného baroka a klasicismu. Ve svém programu zahraje skladby W. A.... více informací

POhádkové čtvrtky v letňáku

Pozvánka na letní tábor PS Devítka

25.2.2016  |  Za článek zodpovídá: Cibulková Nataša

Pionýrská skupina Devítka zve na letní tábor 2016.... více informací

Orlovský turnaj

2.2.2016  |  Za článek zodpovídá: Cibulková Nataša

Na domácí půdě se v polovině ledna uskutečnil turnaj mladších žáků, kterému jak ve dvouhře tak ve čtyřhře kraloval Dominik Kubatko. Ve finále porazil dalšího domácího a zároveň svého doublového partnera, Pavla Kubáně 7:5 6:1. Ve čtyřhře se na třetím místě umístily dvojice: náš David Šimeček s Denisem Krakovským a náš Denis Bill ... více informací

Tenisové úspěchy na Australian Open Juniors 2016

Australian Open Juniors 2016   Polský hráč Piotr Matuszewski, který již několik let úspěšně reprezentuje náš tenisový klub Slavia Orlová, hrál turnaj Austrailan Open - juniorů. Tam porazil ruského hráče. Je to velký úspěch dostat se na takový turnaj a ještě větší uhrát kolo. Ve čtyřhře skončil v osmifinále po výhře s Kacperem ... více informací

Velkolepé oslavy HC Orlová zakončil velkolepý zápas

13.1.2016  |  Za článek zodpovídá: Cibulková Nataša

Orlovský hokej oslavil 85. výročí svého vzniku a oslavy to byly velkolepé. Celodenní program vyvrcholil vzpomínkovým zápasem Orlové s Havířovem, kterému přihlížel plný „dům“. Atmosféra byla vynikající, stejně jako představení, které se odehrávalo na ledě. Domácí dlouho tahali za kratší konec, v závěru ale s vypětím všech sil dok... více informací

Další světové úspěchy Tanečního klubu KMIT

22.12.2015  |  Za článek zodpovídá: Cibulková Nataša

V sobotu 7. listopadu odjelo v půl druhé ráno 85 tanečníků z Tanečního klubu Kmit reprezentovat Českou republiku a město Orlová na Světový pohár WORLD DANCE CHAMPIONSHIP, pod hlavičkou World artistic dance federation, který se konal v Liberci. V sólech Taneční klub Kmit nasadil své favoritky, které nezklamaly a získaly titu... více informací

Pohár orlovských škol v cyklistice 2015

3.11.2015  |  Za článek zodpovídá: Cibulková Nataša

Jak bývá v posledních letech zvykem, tak i letos uspořádal cyklistický klub Orlík Orlová pro žáky orlovských škol cyklistický závod pod názvem O pohár orlovských škol. Tento už 14. ročník přilákal v teplém a slunečném počasí na start 41 dětí ze škol Orlové, Dolní Lutyně a dokonce se přihlásil i zájemce z Havířova. Startovali žác... více informací

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12